ВИДЕОТЕКА

 

Adobe Reader - скачать
(для просмотра PDF файлов)

 

 

 

 

 

 

 

Baumit будується на традиції 

1988 року два ведучих австрійських регіональних виробники будівельних матеріалів: промисловий холдинг Schmid Industrieholding і концерн Wietersdorfer Gruppe, уклали договір про співпрацю з метою збуту зручних в обробці і високоякісних продуктів під єдиною маркою «Baumit». 

Від "піонера" в області будівельних матеріалів до лідера в Україні

На сьогодні марка Бауміт міцно увійшла в свідомість будівельників і стала однією з відомих марок будівельних матеріалів на території Австрії. Завдяки своєму широкому асортименту концерн Бауміт представлений зі своєю продукцією майже в кожній будівельній організації. При спорудженні кожної другої великої будівлі в Австрії, використовується продукція Бауміт. Партнерські відносини двох "піонерів" в галузі будівельних матеріалів зробили Бауміт номером один в Австрії. Незважаючи на сумісний вихід на ринок, обидві групи сьогодні залишаються самостійними. 

Baumit - успішна модель в епоху глобалізації: 30 країн за 20 років 

Двигуном цієї унікальної співпраці з самого початку є взаємне прагнення обох сімейств-власників винести марку Бауміт за межі Австрії. 

З моменту падіння "Залізної завіси" і вступу Австрії в ЄС для Бауміт де-факто не існує меж. Розширення ЄС значно збільшує шанси і можливості. На сьогодні Бауміт має свої власні заводи та представництва зі збуту в 28 країнах Центральної, Південної і Східної Європи. 

На ринку України марка Бауміт представлена з 2002 року. За ці роки матеріалами Бауміт були утеплені та оздоблені фасади багатьох адміністративних та житлових приміщень у різних регіонах України. Співробітники компанії піклуються не тільки про якість продукції, але й про всебічну технічну підтримку клієнтів: теплотехнічні розрахунки, розробка тендерної документації та технічних вузлів для проектувальників. Компанія Бауміт Україна регулярно проводить тематичні семінари для фахівців з проектування та застосування комплексних систем теплоізоляції.

Вся продукція Бауміт відрізняється технологічністю, легкістю обробки, надійністю, оптимальним співвідношенням витрат і ефективності. Індивідуально для кожного об'єкту фахівцями компанії проводяться теплотехнічні розрахунки і відповідні рекомендації. Супровід об'єкту ведеться від стадії проектування і до повного завершення робіт, що дозволяє уникнути помилок при виконанні монтажних робіт і гарантувати експлуатаційну довговічність системи.